Brand

Kurz pro začátečníky aneb snadná cesta k lepším fotografiím

Mám digitální foťák a tak trochu si s ním nevím rady … Právě Vám pomůžeme tyto začátky s lehkostí překonat. 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Náš kurz je zaměřen tak, aby amatérského uživatele moderního digitálního fotoaparátů nenáročnou formou seznámil s funkcemi, které tyto dnešní fotoaparáty nabízejí a naučil je přizpůsobit jejich nastavení pro konkrétní situace nebo fotografické motivy.

Program kurzu

Cílem kurzu není rozebírat „co a jak ve fotoaparátu funguje“ ale JAK TOHO VYUŽÍT V PRAXI a dosáhnout tak co nejlepších výsledků. Účastník se tedy dozví, jak správně používat automatické i poloautomatické režimy, která je ta správná expozice a jak ji nejpřesněji určit, proč je důležité dobře zvolit vyvážení bílé, co to znamená hloubka ostrosti a k čemu ji můžeme využít, jak správně v praxi používat zoom, k čemu je dobré tzv. sekvenční focení a jak fotografovat bleskem nebo v šeru a v noci.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen především pro úplné začátečníky, kteří se s digitálním fotoaparátem teprve seznamují nebo pro mírně pokročilé fotoamatéry, jejichž cílem je dosahovat zdařilejších výsledků nejen v běžných, ale i náročnějších světelných podmínkách nebo situacích.

Doporučená fotovýbava

Vlastní fotoaparát - jednooká zrcadlovka, bezzrcadlovka nebo i kompakt.

Proč právě náš kurz

----------

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 890 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Rodinger Kamil, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Rodinger Kamil

info@afop.cz

Lektor Kamil Rodinger je absolventem Střední průmyslové školy grafické – obor užitá fotografie. Po jejím dokončení pracoval osm let jako fotoreportér v týdeníku a tiskové agentuře. Od roku 1990 – s výjimkou let 2001 až 2003, kdy působil jako obrazový redaktor v televizi Nova – pracuje jako nezávislý fotograf. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/kamil-rodinger/