Brand

Články

Fototalent 2018 odstartován

Veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO 2018 vyhlašuje ve spolupráci s odbornými médii a partnery fotografickou soutěž FOTOTALENT 2018. Umíte se na svět dívat očima fotografa a baví Vás výzvy? Ať už hledáte inspiraci v přírodě, lidech nebo technických věcech, bude pro…

Výsledky soutěže o Zoner Photo Studio X

Nedávno jste do naší galerie mohli přidávat své soutěžní fotografie, u kterých jste přidávali i původní neupravené verze. Které snímky nejvíce zaujaly? To vám přinášíme v dnešním rozuzlení naší zajímavé soutěže.

Soutěž o 3 roční licence Zoner Photo Studio X

Ve spolupráci se společností Zoner jsme pro vás připravili velmi zajímavou soutěž, ve které můžete vyhrát 3 roční licence foto editoru Zoner Photo Studio X (ZPS X). Jak se soutěže zúčastnit a jak vyhrát? To se dozvíte v tomto článku.

Soutěž o vstupenky na FOTOEXPO

Nenechte si ujít největší fotografickou akci podzimu – odpovězte na soutěžní otázku a vstupenka na veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO 2017 je Vaše.

Foto soutěž o tričko Bushman

Dnes jsme pro vás připravili vcelku jednoduchou soutěž - vkládejte fotografie do soutěžní galerie na téma "příroda", vyhrát můžete kvalitní tričko značky Bushman a registraci v katalogu fotografů.

Výsledky soutěže s 4studio

Dnes pro vás máme výsledky fotografické soutěže, kterou jsme vyhlásili koncem listopadu. Účast byla značná a soutěžní fotografie více než zajímavé.

Soutěž o fotografické příslušenství s 4studio

Dnes zahajujeme fotografickou soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s foto obchodem 4studio.cz. Vyhrát můžete například externí blesk, odraznou desku nebo foto batoh. Soutěžit můžete se svými fotografiemi. Více se dozvíte v tomto článku.

Výsledky soutěže s 24print o zajímavé ceny

Začátkem května jsme vyhlásili soutěž ve spolupráci se společností 24print o zajímavé ceny. Dnes pro vás máme výsledky této zajímavé soutěže.

Soutěž s 24print o zajímavé ceny

Zapojte se do fotosoutěže s 24print.eu a vyhrajte zajímavé ceny. Ve hře je absolutní novinka na trhu fotoknih – fantastická HD PROFI BOOK, vysoce kvalitní tisk fotografií HD PROFI FOTO a luxusní nástěnný kalendář A3.

Výsledky soutěže o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom

Před třemi týdny jsme vyhlásili soutěž o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom. Naši čtenáři publikovali celkem sedm soutěžních článků. A dnes vám přinášíme výsledky této zajímavé soutěže.

Blog

Pokročilá práce se štětcem v Lightroomu

Znáte to, fotíte krajinku, čekáte na to správné světlo a nic. Nebo jste jen na výletě se známými a nechcete je na každých 500m otravovat čekáním na lepší světlo. Prostě to zmáčknete a jdete dál. Všichni to známe. Při pozdějším třídění fotek Vám pak možná něco padne do oka, ale…

Soutěž o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte 3x Videokurz Lroom.cz v celkové hodnotě téměř deset tisíc korun. Stačí ukázat fotku před úpravou a po úpravě a přidat k tomu popis, jak jste úpravy dosáhli.

Výsledky soutěže o 3 videokurzy Lroom

Před 2 týdny jsme vyhlásili sdílecí soutěž o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom. Dnes vám přinášíme výsledky soutěže, tedy jejich výherce. Všichni soutěžící se kromě toho mohou těšit na 3 presety ve svém mailu.

Blíží se konec soutěže „Vyfoť projekt“

Úspěšná celostátní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, se pomalu blíží do finále. Poslední šance se zúčastnit je do neděle 30.8.2015.

Soutěžte o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom

Chcete se naučit lépe upravovat své fotky? Pak se zapojte do dnešní soutěže a vyhrajte videokurz Adobe Lightroom (Lroom.cz). Zúčastnit se je velmi snadné a zabere vám to půl minuty. Výhercům rozdáme 3 Videokurzy Lroom v celkové hodnotě deseti tisíc korun a všem zúčastněným 3…

Léto se soutěží Vyfoť projekt

Již pátým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj úspěšnou letní fotografickou soutěž Vyfoť projekt. Zapojte se a vyhrajte některou z hlavních cen, jako je mobilní telefon LG G3 nebo externí disk o kapacitě 3 TB. Navíc každý týden až do konce srpna bude probíhat slosování o…

Proč se ne-účastnit fotografických soutěží

Od člověka, jehož "fotografickou kariéru" odstartovaly soutěže v Londýně, a který se během posledních let umístil na špici několika mezinárodních soutěží, byste asi nečekali, že Vás bude od soutěžení odrazovat. Ne, nechci Vás od soutěží odradit. Chtěl bych ale široké veřejnosti…

Soutěž Panobook o nejlepší panorama

Pokud rádi fotíte panoramatické fotografie a máte nějaké pěkné ve svém archivu, můžete vyzkoušet účast v soutěži Panobook 2015. Ta je pořádaná francouzskou společností Kolor. Zúčastnit se může každý, účast je zdarma a vyhrát můžete vcelku zajímavé ceny. Soutěž končí již 3.3.2015.