Brand

Marketing nejen pro fotografy 2019

aktualizovaný seminář o tom, jak si nejen ve fotografii vytvořit brand, který bude bavit a prodávat. 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Nikde není psáno, že musíte být vidět jak na Instagramu, tak Facebooku, mít své webové stránky, posílat emaily, chodit na akce, dávat svým klientům speciální balíčky, atp. Všechno je to jen o tom najít si svou vlastní ideální cestu, a tu umět maximálně dobře ovládnout. A protože ne každý z vás má přirozenou intuici či znalost toho, jak na vlastní promo v digitálním i reálném světě, připravili jsme kurz, který vám pomůže se skrze teorii s praktickými ukázkami zorientovat v marketingu a brandingu jako takovém, Facebooku, Instagramu, webu, blogu a mailingu.

Program kurzu

Schopnost vytvářet kvalitní fotografie nutně neznamená být ve svém oboru úspěšný. Cesta k úspěchu a jeho stálosti je trnitá, náročná a není závislá pouze a jen na fotografických dovednostech. Fotograf 21. století by měl být sám sobě i dobrým byznysmenem a marketérem. Fotografů je totiž čím dál tím více. Fotí každý, kdo má fotoaparát, ale ne každý má tolik zakázek, kolik by si přál. Ne každý má jistotu toho, že se mu bude dařit stejně dobře dnes i za deset let. Úspěch je totiž o systematičnosti, tvrdé práci a znalosti současných komunikačních trendů.

Pro koho je kurz určen

Jednoznačně všem. Nezáleží na tom, jste-li začínající či profesionální fotograf. Marketingové trendy se mění rychleji než by si člověk mohl myslet. Tento kurz vám pomůže držet krok s vývojem a změnami. Navede vás na cestu, která povede k vybudování stabilní osobní značky, vlastního jména, které se v ideálním případě stane vaším brandem a slibem vašim klientům.

Doporučená fotovýbava

Není třeba žádné vybavení

Proč právě náš kurz

Potřebujete-li zlepšit svou práci na osobním marketingu. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Romana Marie Jokelová, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Romana Marie Jokelová

info@afop.cz

Romana Marie Jokelová je jako kafe 3v1, ke kterému dostanete navíc oplatku zdarma. Je totiž zkušenou markeťačkou v oboru marketingové komunikace. Spolu se svými kolegy před pěti lety obrodila českou pobočku společnosti Fujifilm a několika dalším společnostem z oblasti fotografie zajišťuje management sociálních sítí, copywriting, či vytváří analýzy a návrhy strategie marketingové komunikace. Skoro tři roky je novinářkou, která píše rozhovory s fotografy a videomakery pro Aktuálně.cz a FotoVideo a zároveň již pár let sama fotografuje, především reportážní portréty. Protože hodně cestuje, věnuje se i blogerství, které vede spíše formou deníků. Tyto deníky z cest, nazvané jako Živé deníky, prezentuje jak na svém webu, tak i Instagramu jako @zivedeniky.