Brand

Ovládání fotoaparátu pro začátečníky

Baví vás fotografie ale výstupy z telefon Vám už nestačí? Máte nový fotoaparát a chcete ho využívat i více než jen na automat? 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Baví vás fotografie ale výstupy z telefon Vám už nestačí? Máte nový fotoaparát a chcete ho využívat i více než jen na automat? Právě pro Vás je tento kurz kde se dozvíte o základních mechanismech fotografie, různých nastaveních a hlavně to, jak to vše využít k Vašemu prospěchu.

Program kurzu

Na kurzu rádi přivítame všechny kteří se již nechtějí za všech okolností spoléhat na automat ať už jste šťastným majitelem nového kompaktu nebo profi stroje. Podívame se i na různé kategorie fotoaparátů a probereme jejich přednosti a limity. To vám může pomoci i třeba při výběru příštího fotoaparátu.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro fotografické nadšence, kteří by se rádi seznámili se svým fotoaparátem bez zdlouhavého čtení návodů. 

Doporučená fotovýbava

Vlastní fotoaparát. 

Proč právě náš kurz

Cílem je aby jste si osvojili základní techniky a mohli se tak soustředit již jen na kompozici a obsah fotografie a samotné nastavení fotoaparátu už nebude překážkou v žádné situaci. Díky tomu dokážete přenést své nápady do fotografie přesně tak, jak budete chtít.

Termíny a cena

Cena kurzu: 2 290 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Michael Prouza, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Sdílení

Lektoři kurzu

Michael Prouza

info@afop.cz

Když jsem v roce 2004 začal fotit na filmovou zrcadlovku od táty, moje touha byla hlavně zdokumentovat své cesty a aktivity. Ale právě díky mému otci, který se stal mým průvodcem fotografií, jsem byl schopen se rychle posunout dopředu. Původně jsem ani nechtěl, aby se z toho stala má profese. Jen jsem chtěl být schopen fotit opravdu to, co chci a co se mi líbí. A ne to, co mi někdo řekne. Nicméně i tak jsem se k fotografii dostal později mnohem blíž. A to jako prodejce fototechniky v jednom z největších fotoobchodů v ČR. Díky tomu jsem dokázal držet tempo s tou nejaktuálnější fototechnikou a mohl tak vyzkoušet nejrůznější systémy a nejnovější technologie. Zájem o tu nejlepší techniku a možnost si leccos vyzkoušet mě dovedl až do společnosti ZEISS, pro kterou pracuji nyní.