Brand

Burlesque & Pin Up Photography Workshop

Krásná, svůdná a usměvavá - typická pin up girl. A stejně tak sexy jsou i burlesque tanečnice, které budete mít možnost s námi vytvořit na tomto workshopu.  Vrátíme se do éry 30. let, kdy tyto dívky uprostřed magazínů těšily mnohá pánská oka. Workshop, kde nebude nouze o svůdné pohledy, rudé rtíky a nádherné stylové fotografie.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Na workshopu se mimo jiné dozvíte, že začátky Veroniky Verve Max nebyly vůbec jednoduché. Nejen, že se Veronika zprvu potýkala s jazykovou bariérou, ale zároveň i s bariérou technickou. Toho Vás právě na workshopu ušetří a rovnou Vás seznámí s tím, jak taková Pin Up girl vzniká. Předá Vám veškeré své zkušenosti a prakticky ukáže samotný pin up hairstyling, make-up a samozřejmě podstatná část workshopu bude věnovaná fotografování. Jako bonus si krátce představíme i její postprodukční kouzla.

Program kurzu

Pin up hairstyling, make-up a samozřejmě podstatná část workshopu bude věnovaná fotografování. Jako bonus si krátce představíme i její postprodukční kouzla.

Pro koho je kurz určen

Všem nadšencům a příznivcům retro fotografie, kteří se chtějí buď zdokonalit a rozšířit si své vědomosti a zkušenosti, či využít profesionální produkce, stylingu, vizáže a zkušených modelek k pořízení špičkových fotografií. Svou úrovní je určen od zapálených amatérů, kteří umí ovládat svůj fotoaparát a znají základní fotografické pojmy (čas, clona, ISO, hloubka ostrosti, expoziční režimy apd.) až po pokročilé fotografy.

Doporučená fotovýbava

Vlastní fotoaparát. 

Proč právě náš kurz

Velice exkluzivní workshop české fotografky žijící v Londýně. Dříve pracovala pro jako editorka pro britský Vogue. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 3 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Veronika Kotková, 775994445, simackova@afop.cz

?

To má tak blbé kompozice bez hlav schválně nebo bez přemýšlení vložila do šířkových obdélníků výškové fotky? Ani jedna z možností o profesionalitě moc nesvědčí.

15.7.2016 15:15
1 0

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Veronika Kotková

simackova@afop.cz

Jmenuji se Veronika Kotková a pocházím z „malého velkého“ městečka na severu Čech – Teplic. Bude tomu asi 12 let, co jsem se vydala do světa zkusit štěstí, jelikož jsem se svojí kariérou barmanky v herně nebyla spokojená. Novým domovem se mi tedy stal Londýn. Mé začátky nebyly jednoduché, jelikož „Hello“ a „How are you“ nebylo dostačující ke komunikaci a získání nějaké perspektivní práce. Ale se zaťatými zuby a par slzičkami jsem to zvládla a vydala se vstříc novým zážitkům. Přes bary jsem se dostala do modelingových agentur, kde jsem začala pracovat jako model booker a stylist, což byl už jen malý krůček k tomu se naprosto zamilovat do fotografie, kde jsem se konečně našla jako člověk. Nebylo to nic jednoduchého, jelikož nejsem moc trpělivá a chtěla jsem se jako všichni vyvarovat zdlouhavému studiu. Tudíž jsem se do toho vrhla rovnou po hlavě. Skoro nad každou fotografií jsem skřípala zuby, jelikož jsem spoustu věcí nechápala a také mi to vůbec nešlo. Ale ani to mě nezastavilo a šla jsem si za svým. Postupně jsem se začala osamostatňovat, až jsem si před čtyřmi lety otevřela vlastní vintage makeover studio. Můj životní styl je rockabilly a toho se snažím držet i u mých fotek: každá má fotka musí mít vždy pin up twist, a to i když fotím fashion. Snažím se své fotografie prostě prodat tím, že jsou jiné, sexy, odvážné a občas i pobuřující. To jsem prostě já, všechno musím mít po svém. Ale je pravda, že občas jsou nabídky, které mou představivost dokáží zkrotit: jedna taková přišla při focení v restauraci James Dean Bar s Miss České republiky Anetou Vignerovou a další s královnou twerku Anet Antošovou, kterou jsem fotila pro časopis OK Magazine. Jako retušér jsem se dokázala tvrdou dřinou vypracovat na post editora britského Vogue časopisu pro loňsky Fashion Week, na což jsem velice pyšná. Momentálně pracuji na dalším projektu s James Dean Bar, o kterém zatím nechci mluvit. Nechte se překvapit, bude to velké. A jelikož jsem byla oslovena časopisem OK k další spolupráci, začínám uvažovat o tom, že se na pár let vrátím do rodné hroudy a odchod na Nový Zéland, kam se plánuji odstěhovat do 5ti let, si o chlup posunu. http://www.vastudio.co.uk