Brand
Prodám

Prodám mírně použitý karbonový stativ Velbone GEO E540 s hlavou Velbone PHD 52Q

25.1.2016

Stativy

Praha

Prodám mírně použitý profesionálních karbonový stativ Velbon GEO E540L s hlavou Velbone PHD 52QrnrnStativ Velbone GEO E540L je nástupce legendární řady Sherpa Pro.

Extrémně lehký a pevný vrstvený materiál noh z uhlíkových vláken (CF – Carbon Fiber) eliminující vibrace, odolný vůči změnám teploty. Tělo stativu je z lehké a pevné hořčíkové slitiny (MG - Magnézium). Aretace jednotlivých dílů duálně zakončených (guma/kovový hrot) noh svorkami. Stupnice na každém dílu noh s měřítkem po 2,5 cm usnadňuje identické vysunutí jednotlivých noh a nastavení požadované výšky. Unikátní systém aretace náklonu noh ve třech polohách umožňuje rychlé nastavení požadované pracovní polohy (systém produktové řady ULTRA).

Unikátní patentovaný systém aretace středové tyče umožňuje velmi rychlé nastavení délky vysunutí a následné složení do transportní polohy. První díl všech tří noh potažen mechovkou (matnou polyuretanovou pěnou), která zpříjemňuje práci se stativem především v chladném počasí a navíc tlumí vibrace.

Stativ má unikátní pevnost při velkém zatížení.

Dělitelná středová tyč a možnost rozdílného nastavení úhlu sklonu jednotlivých noh umožňují dosažení extrémně nízké minimální pracovní výšky.

Stativ je včetně unikátního multifunčního pouzdra Leg Pochette s ramenním popruhem, který lze od stativu odepnout pomocí karabin a naplnit zátěží a zavěsit na hák na těle stativu pro větší stabilitu.

Celkem cena původního setu 10000czk, nabízím za 6000CZK, při rychlém jednání možná další drobná sleva.

Velbone GEO E540L od 7000
http://stativy.heureka.cz/velbon-geo-e540/specifikace/#text

PHD 52Q od 3000CZK
http://stativove-hlavy.heureka.cz/phd-52q/

Základní parametry

Prodám za 6 000 Kč

Cena k jednání

Kontakt na prodejce

Karel Fryš

777340440, frys@fotoprostor.cz

Napište prodejci zprávu

Sdílení

Administrace