Brand

Profesionální portrétní fotografie - půldenní workshop

Ryze praktický půldenní fotokurz pro osvojení či zopakování základů portrétu, určen pro mírně i více pokročilé.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Cílem kurzu je, aby absolventi získali jistotu pro bezproblémové zvládání všech běžných portrétních fotografických technik. Mimo základní metody svícení (kde se dozvíte mimo jiné i to, jak svítit při rodinné fotografii a při fotografování dětí) se naučíte portrét podnikatelky, studentky, portrét ve stylu high-key i low-key a portrét na obálku časopisu. Kurz je vhodný pro všechny, kteří rádi fotografují nebo chtějí fotografovat v ateliéru se studiovými zábleskovými světly.

Program kurzu

Půldenní čistě praktický kurz, který obsahuje rozšířenou praxi kurzu Profesionální portrét s Vítem Mádrem. Je ideální jako opakovací kurz pro dřívější absolventy a dále pro ty, kteří se během kurzu nechtějí nechat zdržovat teorií. Vhodný pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve svícení v ateliéru.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro méně i více pokročilé amatérské i profesionální fotografy.

Doporučená fotovýbava

Vlastní zrcadlovka s objektivem.

Proč právě náš kurz

Praktický workshop bez teorie. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 090 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ing. Vít Mádr, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ing. Vít Mádr

info@afop.cz

Narodil se v roce 1959 v Brně. Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/vit-madr/