Brand
Blog

Radit nebo zradit

Dobrý, krásný den

Tak mě tak napadlo (ano mě) , že bychom se měli všichni kolektivně zamyslet nad (kolikrát kolektivní vinou) radami zde podávanými, respektive, nad prezentací oněch mouder. Jaro je zde a hormóny s námi všemi  mlátí o vyhřáté chodníky a určitá empatie by všem jistě prospěla.

 Otázka zní, mám kvůli tomu ve svém volném čase vystudovat psychologii, abych následně věděl, komu a jak dávkovat své poznatky (chabé), nebo tančit po špičkách v piškotech ( a že mi sluší) kolem horké kaše, či rovnou "jeřábkovat"...Co je správná cesta???

Že je můj humor obhroublý a to se ho snažím tupit co to jde, vím, tak poraďte, vy plácači po ramenechWink, ať vymyslíme dostatečně sofistikovanou strategii....co když vyženeme (nechtíc) talent světového formátu, který pak z frustrace a ve vzteku, který jsme mu způsobili, začne třeba rozbíjet lampy...u mě před domem. Hrůza!!!! Očekávám konstruktivní debatu a apeluji zejména na aroganty typu PetraV, Standy Součka, jednookého Miroslava, Štefana, vraha Franty Hufa,  EDIT: Martina alias eyesforyou...na koho jsem zapomněl, nechť se přihlásí o velkolepou fackuCool.

Vždyť dnešní den, kdy slavíme Den Vítězství, by bylo tak krásné, abychom ruku v ruce kráčeli cestou, na které se nebudou válet fragmenty rozbitých stativů od tvrdých hlav, kde nebude muset Petr V chodit s najatou ochrankou v podobě neduživého synka a kde nám všem bude na cestu svítit dobré světlo z našich dobrých (arytmických) srdcí. Jsme na té vlně všichni? Opravdu? Pak již máte dostatek indícií na to, abyste věděli kde a jak na sobě zabrat (kradu no, ale jen myšlenky)

Cítíte ironii? Ano, je tam, to proto, že brát všechno naprosto vážně v našem malém amatérském rybníčku je bláhovost, neřku-li blbost kolosální.

Proto všem bez rozdílu pohlaví (i těm, co jich mají více),vyznání, věku, bez rozdílu velikostí mozkových hemisfér, fotících krabičkami od mejdla, nikony, pernikony, pentaxy, olympusy i nám  skutečným odborníkům s alfičkami a canonyLaughing, přeji spousty obrázků, ze kterých budete mít radost VY a lidé kolem VÁS, smekám před vámi klobouk ze své cynické a pozérské palice a klaním se až k zemi.

Doufám, že se tady se všemi starousedlíky budu nadále vídat, že zde potkám nové talenty, kteří strčí nás,geronty se špatným zrakem a s rukama na klepání koberců, do kapsy.

Takže , úžasné jaro ( slovo tak krásné, že i pan fakír Mrázek ho svou chlupatou tělní podporou napsal na tabuli v duo provedení) a nebudu už dál plácat, kdo by taky četl výplody mozku, který nemá perspektivu  ni výhled na byť minimální zlepšení.

Tak ahoj moji milí Saudkové, Sudkové a zde občas i Soudci a Drtikolové, Váš přítel Patejl - Bob

Štítky:

Diskuse

Stanislav Souček

8.5.2012 16:52

Arogant

Máš pravdu, ty zvíře:-))) Zamýšlím se, seč mi obě mozkové buňky stačí. Ale já piškoty nerad, o kaši nemluvě a motýl zahynul mezi karabinami. Tak co s tím?

Petr V

8.5.2012 16:55

Já tam žádnou ironii nevidím.

Můj synek je neduživý, půda ho neuživí. A navíc ještě erőmű.

Stefan

8.5.2012 18:16

Dobře jsi slova nakladl

Nezbývá mi nic jiného, než tě poplácat po tvých širokých bohatýrských zádech :-)))

franta huf

8.5.2012 18:35

Nevím, co se stalo, ale plně s tebou Bobe soucítím.Díkec za zastání i když ho nebylo třeba. Pojď radši na pivko

Patejl

8.5.2012 19:58

entrée

Nevím, zda mám jakkoliv reagovat, protože mě k těm pár zmateným větám inspirovala jedna amatérka (nic pejorativního v tom nehledat) a ano, vše (stejně jak historie, v tomto případě hysterie) se opakuje. Je mi z toho smutno, ba co víc, mám velkou chuť napsat co si opravdu myslím. Doprdelepráce ale fakt :). Nicméně z respektu k tomuto serveru, k Tomášovi (zdravím) a k mým předchozím slovům, mohu jen napsat, strč si ten kompakt do anusu, při vší úctě...Bob :)

Stanislav Souček

8.5.2012 19:59

Arogant

Bobe, ten princip empatie nějak nefachčí! Ani snaha pomoci a srdce na dlani. Měl by ses podívat na tu psychológyji. "Arogant", to byl ten co plul s Jasonem pro zlaté hrouno, že? :-)))

Patejl

8.5.2012 20:02

Ale houno :)

Už v tom ležím, nicméně zůstanu asi u svého, proutek se má ohybat dokud je mladý, pak už je jen škoda každé rány co padne vedle, jo, a díky za přečtení, hošíci :)

franta huf

8.5.2012 21:31

vrah

Bobe, tak jak jsem ti psal - už vyplňuješ přihlášku? Nic jinýho ti hochu nezbývá. A nebo ještě chvíli počkej, ona se třeba unaví.Chce to holt klídeček. Pod kterousi fotkou jsem ti radil,co máš dělat. čau

eyesforyou

8.5.2012 21:52

příteli Bobečku:-))

mám jedinou radu jak na život vezdejší i vnější a to: Ber život s lekhostí a bude s Ti zdát lehkej. Své dílo ber zrovna tak a dílů jiných přikládej vážnost vešekerou, jedině tak dojdeš uznání:-).....no a jinak co říct? něco snad jen k tomu Bobečku, tak mi říkala moje choť, ostatní se ale ptali proč mi říká Blbečku:-)..tqakže podepiosuju co říkáš Bobe!!!

Maryla

9.5.2012 13:32

jednu dobu tady (vlastně v galerii) bylo opatření, že komentovat mohl jen člověk s určitým počtem vložených fotek. A jinak bych navrhovala některých lidi (a jejich fotek si nevšímat)

Jan Noga

15.5.2012 22:15

názor vskutku ženijální... a jak nasal Standa : motýl zhynul mezi karabinami (Kryl že? :D ) jen bych k článku dodal toto : "Ten to dělá špatně, ten taky a ten taky, jen já to dělám dobře" Daniel Landa

Wolfstooth

17.5.2012 16:40

Tyto stránky jsem měl rád

Zamyslete se, když si tohle někdo přečte... co si pomyslí... Stačí komentovat fotky rozumě....

Patejl

17.5.2012 19:50

Něco z bigotní stoky :)

Nejspíš si pomyslí, že neumíš česky :),ale evidentně ROZUMÍŠ.

vojta

18.5.2012 18:36

Bobe, ja te predevsim zdravim! Dolouskal jsem to az do konce, ale stejne tomu nerozumim, tusim co chces rict, ale jelikoz nechodim do galerie a neznam pozadi (krom sveho a par vybranych) tak mi zustava pointa skryta v tvych libych radcich...to je tak, kdyz nekdo zaspi :)

Wolfstooth

18.5.2012 19:28

2 Patejl

Z telefonu se blbě píše, když jedeš autobusem. O automatickém dokončování, které si občas píše vlastní smsky nemluvě :-D

Rampa

3.9.2012 20:58

Bobe, děkuji ti zato, že jsi zůstal bobem...

:)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Ostatní

Všechny články kategorie

Urychlí pandemie likvidaci full-time fotografů?

Jestli se někteří fotografové dostali poslední dva roky do problémů kvůli saturaci trhu, co provede s jejich podnikáním současná…

16.3.2020

Tomáš

Jak se vyhnout napadení žralokem nejen při focení?

Řada z vás se mě po fatálním napadení turisty v Marsa Alam ptala, co dělat, když pod vodou při focení, šnorchlování nebo potápění…

16.8.2018

Václav

Jak odevzdáváte své fotografie?

Fotografie se stala nejen zábavou, ale i (vedlejší) prací pro mnoho fotografů. A tak se vcelku často diskutuje otázka - jakým…

4.5.2017

Tomáš

Jak na ostré fotky: 5 tipů pro začínající fotografy

Nezáleží na tom, jestli jste si koupili svoji první zrcadlovku značky Nikon, Canon či Pentax – i tyto skvělé aparáty dokážou…

17.3.2017

Redakce Fotorádce.cz

Otázka pro fotografy: nová výbava nebo vzdělávání?

Krásné fotky - to je něco, co by chtěl asi každý amatér i profesionální fotograf. Otázkou do pranice je - jak něčeho takového…

7.3.2017

Tomáš

Nestaňte se otrokem svého fotoaparátu

Poslední dobou jsem až příliš často svědkem zarážejícího jevu. Všichni všechno fotí, natáčí, ale málokdo se opravdu dívá kolem…

8.6.2016

Tomáš