Brand

Schodiště v parku ...

Jaroslav

75.8 %

Zhlédnutí738

Líbí se2

Oblíbená0

Popis fotografie

Publikováno: 4.10.2009

Tak jsem to po připomínkách Toma Křišťana a Akrodif ještě smáznul, ořízl - sice tam zůstalo kus světla, ale podle mne by to nemuselo vadit. Dávám k posouzení tuto variantu. Za komenty dík.

Kategorie: Noční

Další fotografie autora Jaroslav Klinský

Diskuse

Maryla

5.10.2009 11:04

vypadá to zajímavě (nevím jak to vypadalo předtím), akorát mně se noční fotky víc líbí když mají takovou tu barvu :-? nevím jak ji popsat, takovou jako mívají noční fotky ;-) Možná tam mohlo být míň toho trávníku vepředu

Akrodif

5.10.2009 12:12

No, asi jsme se nepochopili - to světlo bych tam nechala normálně celý, myslela jsem oříznout odspodu a zleva ;-) A je fakt, že možná by tomu i prospělo nějaký teplejší zbarvení, jak píše Maryla.

Tom Křišťan

5.10.2009 13:16

Jardo, je to lepší, ale zas je tam příliš výrazné to světlo na kraji, pardon :-) z mého pohledu je třeba si dobře rozmyslet, co je hlavním tématem/objektem a tomu přizpůsobit kompozici - zlatý řez, pravidlo třetin. Pokud bys chtěl tyhle věci porušit, tak by to mělo vyznít jasně. V této verzi mi pozornost od schodiště strhává světlo, které je navíc přepůlené. Taky se mi zdá, že "směr" motivu je doprava tam není moc místa..Neber to ale jako "muset", pokud se ti to líbí, jak to je, nech to tak :-D to jsem se nějak rozpovídal :oops:

Jaroslav

5.10.2009 20:24

Dík za praktické připomínky - pokusím se to vyfotit ještě jednou někdy v blízké době. Pokusím se vzít v úvahu, co jste mi napsali. Možná by to chtělo o něco dřív, ale toto bylo již při zpáteční cestě za úplné tmy.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení fotografie

Fotografii má v oblíbených 0 lidí

Informace

Fotoaparát: EOS 50D

Ohnisko: 59 mm

Expozice: 71 sec

Clona: f/18

ISO: 100