Brand

Sociální sítě nejen pro fotografy

Pojďme si pohodově, kreativně a konstruktivně povídat o tom, jak dneska fungují sociální sítě, co je na nich trendy, jak se na nich komunikuje, dělá reklama a vůbec, jestli je možné bez nich v dnešní době přežít.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Instagram a Facebook jsou všeobjímající komunikační kanály, které nám mohou dát ohromnou svobodu, ale i nás spoutat jako bezbrannou laňku. Mají svá komunikační pravidla a systémy, kterým je dobré porozumět, aby se z byznysu stal stálý zdroj příjmu bez nutnosti spoléhat se na doporučení svých klientů.

Program kurzu

Přijďte na kurz, který vám ukáže, jak být vtipný a nápaditý, jak si na „socialu“ budovat vlastní komunitu, vyprávět příběhy, jak z nich nebýt ve stresu a jak je ovládnout. Všechno, o čem se budeme bavit okamžitě uvedeme do praxe. Ukážeme si „špatné“ a „dobré“ profily, „špatnou“ a „dobrou“ komunikaci, vzorovou reklamu a výsledky kampaní. Rozebereme i to, jaká čísla jsou relevantní a proč a v čem je důležitý počet followerů a fanoušků. 

Pro koho je kurz určen

Společně najdeme odpověď na to, jak být „úspěšný“ na sociálních sítích a jak se na ně dívat z pohledu tvůrce obsahu a konzumenta obsahu.

Doporučená fotovýbava

Není potřeba žádné vybavení. 

Proč právě náš kurz

Cyklus je půlroční, navazují na něj volné semináře. Dílnou prošly už tři stovky posluchačů a vznikla komunita, která drží pospolu a navázala četná přátelství (i svatby byly   ).Samozřejmě se počítá s poradenstvím stran nákupu techniky a dovedu někdy sehnat i zajímavé slevy.

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 490 Kč

26.4.2018

17:0 - 20:0

Romana Marie Jokelová,

kapacita: 4

Ateliér Brno

Brno, Vídeňská 68 (Jihomoravský kraj)

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Romana Marie Jokelová, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Sdílení

Lektoři kurzu

Romana Marie Jokelová

info@afop.cz

Romana Marie Jokelová je jako kafe 3v1, ke kterému dostanete navíc oplatku zdarma. Je totiž zkušenou markeťačkou v oboru marketingové komunikace. Spolu se svými kolegy před pěti lety obrodila českou pobočku společnosti Fujifilm a několika dalším společnostem z oblasti fotografie zajišťuje management sociálních sítí, copywriting, či vytváří analýzy a návrhy strategie marketingové komunikace. Skoro tři roky je novinářkou, která píše rozhovory s fotografy a videomakery pro Aktuálně.cz a FotoVideo a zároveň již pár let sama fotografuje, především reportážní portréty. Protože hodně cestuje, věnuje se i blogerství, které vede spíše formou deníků. Tyto deníky z cest, nazvané jako Živé deníky, prezentuje jak na svém webu, tak i Instagramu jako @zivedeniky.