Brand

Soutěž s 24print o zajímavé ceny

Zapojte se do fotosoutěže s 24print.eu a vyhrajte zajímavé ceny. Ve hře je absolutní novinka na trhu fotoknih – fantastická HD PROFI BOOK, vysoce kvalitní tisk fotografií HD PROFI FOTO a luxusní nástěnný kalendář A3.

fotosoutez-1084x759.jpg

Po delší době jsme pro vás připravili fotosoutěž, ve které můžete získat zajímavé ceny od našeho partnera 24print.eu. Jedná se o firmu, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti tisku fotografií, fotoknih, kalendářů, obrazů a dalších produktů z vašich vlastních fotografií. Jak se zúčastnit a vyhrát? Čtěte níže.

Jak se zúčastnit

Princip této soutěže je velmi snadný. Stačí zde na Fotorádci přidat jednu fotografii do Galerie do kategorie Soutěže a mít úspěch u návštěvníků naší stránky. Soutěžní fotografie je na téma: „Jaro objektivem fotografa“. Toto téma je poměrně rozsáhlé a v každém může evokovat jinou představu. Těšíme se právě na vaše pojetí.

Časový harmonogram soutěže

Soutěž probíhá od 2. května 2016 do 24. května 2016. V termínu od 2. května 2016 do 11. května 2016 nahráváte soutěžní fotografie. Ty poté budou označovány jako „Líbí se“ návštěvníky stránek. Vyhodnocení soutěže proběhne 24. května 2016 v 9:00. V tentýž den bude publikován článek s výsledky soutěže.

Hodnocení soutěžních fotografií a ceny

Cenu HD PROFI BOOK – tisk jedné vlastní fotoknihy získá soutěžní fotografie s největším počtem „Líbí se“.

Cenu HD PROFI FOTO 30 x 45 cm – tisk 10 vlastních fotografií získá soutěžní fotografie s největším počtem „Zhlédnutí“.

Cenu luxusní nástěnný kalendář A3 vlastní tvorby získá soutěžní fotografie vybraná naším partnerem - 24print.eu.

Pokud bude mít více soutěžních fotografií stejný největší počet „Líbí se“ nebo „Zhlédnutí“, bude pro určení výherce použit právě druhý ze zmiňovaných parametrů. Příklad: pokud bude mít více fotografií stejný největší počet „Líbí se“, bude jako výherní vybrána ta s největším počtem „Zhlédnutí“ a naopak. Pokud by ani tak nedošlo k určení výherce, má právo rozhodnout pořadatel soutěže.

Pokud by jedna fotografie měla největší počet „Líbí se“ i „Zhlédnutí“ může vyhrát jen jednou. Místo ní bude jako výherní vybrána fotografie s druhým největším počtem „Zhlédnutí“.

O ceně pro výherce

HD PROFI BOOK je novinka na trhu fotoknih. Vysoce kvalitní tisk fotoknihy probíhá na nejnovější generaci tiskového stroje. K její vazbě je použita unikátní technologie. Mezi přednosti fantastické HD PROFI BOOK patří její dlouhá životnost (více než 300 let), větší odolnost proti poškrábání, otiskům prstů i nechtěným kapkám vody. Nejnovější technologie ploché vazby umožní jedinečným fotografiím krásně vyniknout přes celou šířku knihy. Jednu fotografii tak lze bez obav použít přes dvě stránky. Kompletní snímek je vidět s veškerými detaily i podél vazby.

HD PROFI FOTO – profesionální tisk fotek na prestižní úrovni. Použitím 7 tiskových inkoustů je dosaženo fascinujícího podání barev a gradací polotónů. V kombinaci se špičkovými fotopapíry opatřenými ochranou vrstvou tak vzniká produkt prémiové kvality.

Luxusní nástěnný kalendář A3 –  sestavený z vlastních fotografií. Lze volit počáteční měsíc, takže je možné vytvořit kalendář, který bude například začínat měsícem květen 2016 a končit měsícem duben 2017. Stejně tak je možné vytvořit si kalendář z vlastních fotografií již na rok 2017.

Doplňující informace

Do soutěže je věnována fotokniha HD PROFI BOOK o základním počtu 24 stran v libovolném provedení (čtvercová a na výšku v ceně 499 Kč, na šířku v ceně 599 Kč).

Poštovné a balné nebude účtováno u žádné z výher.

Výherce si objedná tisk vlastní fotoknihy, vlastních fotografií nebo vlastního kalendáře po přihlášení na 24print.eu. Po odeslání a potvrzení objednávky, sdělí číslo zakázky na info@24print.eu. Ta bude následně zkontrolována a snížena o příslušnou částku dané výhry. Každá další strana fotoknihy nebo každý další objednaný produkt, bude účtován dle platného ceníku.

Výhry lze uplatnit nejpozději do pondělí 6. června 2016.

 

Štítky: soutěž

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Soutěže

Všechny články kategorie

Fototalent 2018 odstartován

Veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO 2018 vyhlašuje ve spolupráci s odbornými médii a partnery fotografickou soutěž…

18.6.2018

Tomáš

Výsledky soutěže o Zoner Photo Studio X

Nedávno jste do naší galerie mohli přidávat své soutěžní fotografie, u kterých jste přidávali i původní neupravené verze. Které…

12.2.2018

Tomáš

Soutěž o 3 roční licence Zoner Photo Studio X

Ve spolupráci se společností Zoner jsme pro vás připravili velmi zajímavou soutěž, ve které můžete vyhrát 3 roční licence foto…

23.1.2018

Tomáš

Soutěž o vstupenky na FOTOEXPO

Nenechte si ujít největší fotografickou akci podzimu – odpovězte na soutěžní otázku a vstupenka na veletrh a festival současné…

19.9.2017

Tomáš

Výsledky soutěže o tričko Bushman

Začátkem dubna jsme pro vás připravili fotografickou soutěž o tričko Bushman a registraci v katalogu fotografů. Dnes pro vás máme…

20.4.2017

Tomáš

Foto soutěž o tričko Bushman

Dnes jsme pro vás připravili vcelku jednoduchou soutěž - vkládejte fotografie do soutěžní galerie na téma "příroda", vyhrát…

4.4.2017

Tomáš