Brand

těžební stroj

Martas01

29.2 %

Zhlédnutí827

Líbí se1

Oblíbená0

Popis fotografie

Publikováno: 15.8.2013

víkendová návštěva u známých v Ostravě nás zavedla do hornického muzea Landek.Zde foto těžebního stroje(typ už nevím),ale až jak jsem prohlížel foto v PC tak jsem narazil na jednu chybu! :-(. Víte jakou? Dávám jak odstrašující případ - před zmáčknutím spouště opravdu sledovat focenou scénu, aby jste pak nebyli sklamáni jako já...

Kategorie: Architektura

Další fotografie autora Martas01

Diskuse

Martin

15.8.2013 20:41

já tam vidím chyb jak máku, gramatických :-? :-? ... aby jste, sklamáni, mezery před závorkami a tečkami... a snímek je na můj vkus dost natěsno a ta hydraulika mi koliduje s kolem vzadu. a ještě dotaz, je to pokus o HDR? nebo jenom vytažený lokální kontrast?

Martas01

16.8.2013 06:39

no... když už hodnotíš txt, tak to nejsou chyby gramatické, ale pravopisné! Ano, s čárkami a mezerami jsem se tu nezabíval. A co se týče snímku, na těsno to moc ani tak není (kdybych tomu dal prostor, tak je tam spousta rušivých věcí) ano - hlavní problém je v tom zadním kole. No už to je... Stačilo pár kroků doleva. Ano je to HDR (nevím proč pokus???!!!) Jsou to 3 expozice s rozdílem 1EV a upravené v prg. Photomatix Pro. Nemám rád až takové moc "omalovánkové" hdr.

Martin

16.8.2013 10:08

na můj vkus jsou i tohle děsné omalovánky ze kterých přímo řve "jsem HDR" :oops:
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení fotografie

Fotografii má v oblíbených 0 lidí