Brand

Úhel pohledu

Na workshopu si přijdou na své obdivovatelé netradičních postupů při fotografování architektury a milovníci objektivů ZEISS. Ukážeme vám místa, kde se vám bude dobře fotit a odkud si odnesete zajímavé fotografie. Díky možnosti vyzkoušení špičkových skel ZEISS a zkušeností ambasadora Pavla Kozdase, je málo pravděpodobné, že byste z tohoto eventu odcházeli zklamaní. Fotit krásnou architekturu můžete totiž i v ČR. Tentokrát se podíváme budovy O2 Česká republika a pak se přesuneme na známý Trojský most.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Najít jiný pohled a odlišit se od ostatních je to, o co by se měl každý fotograf/ka snažit aby zanechal v mysli diváka neočekávanou podívanou, která v ní na nějaký ten okamžik zůstane. Nechci vám vnutit můj pohled na tuto kategorii ale pokusit se vám ukázat možnou cestu být vyjímeční. Stačí zkusit řídit se mými radami a nebát se ptát na cokoli co Vás bude zajímat.

Program kurzu

Poradíme se správným výběberem objektivu, rovnou ho i zapůjčíme a společně pronikneme do tajů architektury.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro amatérské i profesionální fotografy, kteří chtějí rozšířit své dovednosti v oblasti fotografie architektury.

Doporučená fotovýbava

Nejidealnějším řešením je digitální zrcadlovka s co nejširším ohniskem ale ani lepší kompakt nebude k zahození.

Proč právě náš kurz

Kreativní architektura nemusí být jen ve vaší hlavě, pusťte jí ven...

Termíny a cena

Cena kurzu: 690 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Kozdas Pavel, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Kozdas Pavel

info@afop.cz

Od začátků hraní si s fotoaparáty v roce 2004 až po dnešní tvorbu vlastního sebevyjádření se prokousával jako samouk inspirovaný autory ze zahraničí ale i těch domácích. Pohlcen úhly architektury představuje osobité podání a to jak kompozičně tak barevnou postprodukcí inspirovanou sci-fi filmem. Jeho fotografie zaznamenaly nejeden úspěch na světových fotogaleriích či soutěžích.