Brand

Vypisujeme dva nové foto kurzy

Po letní přestávce pro vás opět vypisujeme nové fotografické kurzy. První kurz se bude konat 12. prosince, tématem je Podnikáme ve fotografování. Tento kurz vás naučí podnikatelsky zvládnout a řídit svou fotografickou živnost nebo firmu. Druhý kurz, Začínáme s digitální zrcadlovkou, pořádáme 16. ledna. Jak již název napovídá, jedná se o workshop, na kterém se naučíte fotit se svou zrcadlovkou.

Podnikáme ve fotografování (12.12.2010)

podnikani_uvod.jpgNa trhu je dnes čím dál více kvalitních fotografů, kteří jsou schopni nafotit skvělé komerční zakázky. Ať už se jedná o portréty, produkty nebo módu, konkurence je velká.

Ovšem ne každý fotograf si dokáže naplánovat podnikání tak, aby bylo nejen životaschopné, ale aby především prosperovalo. Ne každý fotograf má zcela jasnou představu o tom, jak se optimálně marketingově propagovat, jak vyjednávat o ceně a jak se vyhnout riziku rychlého krachu.

Tento kurz vás naučí podnikatelsky zvládnout a řídit svou fotografickou živnost nebo firmu. Pouhé nadání v dnešním světě nestačí - je potřeba jej také umět prodat, a to za co nejlepší cenu. To vše pod vedením zkušeného fotografa a ekonoma Ing. Lukáše Konvičky.

Více se dozvíte v naší nabídce tohoho kurzu.

Začínáme s digitální zrcadlovkou (16.1.2011)

uvod_dslr.jpgDigitální zrcadlovky jsou v dnešní době cenově velice dostupné, a tak si je pořizuje čím dál více lidí. Mnoho lidí je se zrcadlovkou velice spokojeno, protože poskytuje daleko širší možnosti při fotografování.

Jenže značná část lidí je po koupi digitální zrcadlovky zklamána, protože fotky již nejsou takové, jaké bývaly s kompaktem a celé to focení je nějaké komplikované. To je způsobené tím, že zrcadlovka oproti kompaktu nechává uživateli větší volnost a možnosti nastavení. Proto je potřeba tyto možnosti u zrcadlovky umět využít a vše si nastavit tak, aby byl využit plně potenciál digitální zrcadlovky.

A právě proto je tu náš workshop, ve kterém vás naučíme plně využít potenciál vaší digitální zrcadlovky. Byla by přeci škoda využít jen část toho, za co jste zaplatili tolik peněz.

Více se dozvíte v naší nabídce tohoho kurzu.

 

Další kurzy budou již brzy následovat, takže nezapomeňte pravidelně sledovat naši nabídku fotografických kurzů.

Štítky: workshop

Diskuse

popi

18.11.2010 01:00

Mohli byste ten první kurz uspořádat taky v Brně. Třeba se na starý kolena začnu živit cvakáním, tak ať jsem poučená :-)

Tomáš

18.11.2010 08:29

Už jsme měli málem v Brně k dispozici dobrej ateliér, jenže pak jsme zjistili, že o víkendech je zavřený (nelze se do areálu vůbec dostat). Chtěli bysme dělat kurzy v Brně, ale zatím se nám nedaří najít vhodný prostor. Třeba na ten kurz o podnikání by stačila i "učebna", na to neni potřeba ateliér. Kdybys o něčem věděla, tak budem rádi za tip ;)

popi

24.11.2010 12:14

Tome a kolik míst potřebujete ? Mohla bych zapůjčit jednačku v naší kanceláři, záleží ale, kolik lidí by bylo. A jak velkej ateliér ? A jak vybavenej ? Začínám se poohlížet po vlastním, zatím bych se třeba mohla zeptat kamaráda.

popi

1.12.2010 19:06

Tak jsem se ptala, do konce týdne budu mluvit s majitelem velkého ateliéru (fitila jsem v něm většinu aktů)takže se domluvíme na možnosti pořádání kurzů. Ta nabídka jednačky u nás v kanceláři platí taky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Ostatní

Všechny články kategorie

Urychlí pandemie likvidaci full-time fotografů?

Jestli se někteří fotografové dostali poslední dva roky do problémů kvůli saturaci trhu, co provede s jejich podnikáním současná…

16.3.2020

Tomáš

Jak se vyhnout napadení žralokem nejen při focení?

Řada z vás se mě po fatálním napadení turisty v Marsa Alam ptala, co dělat, když pod vodou při focení, šnorchlování nebo potápění…

16.8.2018

Václav

Jak odevzdáváte své fotografie?

Fotografie se stala nejen zábavou, ale i (vedlejší) prací pro mnoho fotografů. A tak se vcelku často diskutuje otázka - jakým…

4.5.2017

Tomáš

Jak na ostré fotky: 5 tipů pro začínající fotografy

Nezáleží na tom, jestli jste si koupili svoji první zrcadlovku značky Nikon, Canon či Pentax – i tyto skvělé aparáty dokážou…

17.3.2017

Redakce Fotorádce.cz

Otázka pro fotografy: nová výbava nebo vzdělávání?

Krásné fotky - to je něco, co by chtěl asi každý amatér i profesionální fotograf. Otázkou do pranice je - jak něčeho takového…

7.3.2017

Tomáš

Nestaňte se otrokem svého fotoaparátu

Poslední dobou jsem až příliš často svědkem zarážejícího jevu. Všichni všechno fotí, natáčí, ale málokdo se opravdu dívá kolem…

8.6.2016

Tomáš