Brand

Záblesková světla v praxi

Pracujete často ve zhoršených světelných podmínkách? Nevíte si rady se zábleskovými světly a rádi byste se s nimi naučili pracovat? 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Myslím, že se to říká nějak takto. Amatér řeší foťák, zkušený objektivy a profík světlo. Všichni vědí, že světlo dělá fotografii. Ale co když jsme někde, kde se nám světla nedostává tolik, kolik bychom si přáli. V tom případě je naprosto jedno, zda fotíme portrét, fotografii jídla,produkt či sportovní fotografii.

Program kurzu

Blesky nám jsou schopny udělat velkou berličky v podobě modulace světelných podmínek v místě, kde se zrovna nacházíme. Pokud byste chtěli využívat zábleskové světlo ve vašich fotografiích, ale trochu tápete v pojmech jako je x-sync, HSS, ambientní světlo, je tenhle kurz právě pro vás. Ukážeme si a vysvětlíme, co a kde blesk umí. Jak světlo ze záblesků modelovat a jak kombinovat světlo denní a zábleskové.

Pro koho je kurz určen

Určitě je dobré přijít vyzbrojen základními vědomostmi ohledně expozice. Můžeme si sice o cloně, času a ISO něco říct, ale spíše na nich budeme stavět a vysvětlíme si, jak ovlivňují naši situaci. 

Doporučená fotovýbava

Když si přinesete fotoaparát s hot shoe, manuálním nastavením a externí blesk, budete si moci všechny modelové situace rovnou vyzkoušet. A pokud je ještě nemáte, stejně se nudit nebudete.

Proč právě náš kurz

Dozvít se kdy a hlavně jak jednodušše záblesková světla používat. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Lukáš Oujeský, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Lukáš Oujeský

info@afop.cz

Velká osobnost, které je všude kolem vás plno. Nemá iluze o světě, a tak k němu i přistupuje. Nemá čas ztrácet čas, a tak brzy zjistítě, že i takto vnímá fotografii. Je až neuvěřitelné, jak rychle dokáže najít to správné světlo a správný úhel, aby pak jen zmáčkl spoušť a řekl: „Hotovo.“ U Lukáše je naprosto samozřejmá profesionálně odvedená práce a je radost ho při ní pozorovat. V jeho přítomnosti budete mít pocit, že není nic jednoduššího než fotit. Jeho fotografická dráha začala před 9 lety, kdy fotil hlavně skaty a kola. V současné době pracuje na ojedinělém projektu pro Redbull.