Brand

Základy fotografování

Vše pro lepší snímky. Vím, že nestačí jen zmáčknout spoušť a jsem na cestě k tomu, aby fotka byla dobrá.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Kurz v Brně pro úplné začátečníky a mírně pokročilé; pro majitele nejen zrcadlovek, ale i pokročilých kompaktů; co můžeme při fotografování sami ovlivnit; práce se světlem a kompozicí; exponometrie a co s ní; fotografické motivy a jak na ně; konzultace fotografií; teorie i praxe.

Program kurzu

Jaké možnosti vám fotografování nabízí, čeho se vyvarovat, co vyhledávat a jak nastavit fotoaparát. Orientace v běžných fotografických disciplínách: krajina, makro, portrét, architektura, dokument, … Zbytečné a potřebné funkce fotoaparátu. Každý ze studentů může přinést 5 ks svých fotografií ke konzultaci. Praxe: fotografování osob a fotografování produktů, makrofotografie, nalezené zátiší. Více info včetně fotografií na stránkách lektora.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen úplné a mírně pokročilé amatéry.

Doporučená fotovýbava

Vlastní fotoaparát, nabitý akumulátor, paměťová karta. Máte-li externí blesk, návod k fotoaparátu a stativ, vezměte jej také.

Proč právě náš kurz

Není nutné sáhodlouze studovat fotografické příručky. Pomůžeme Vám se naučit základům fotografování krok za krokem. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ing. Vít Mádr, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ing. Vít Mádr

info@afop.cz

Narodil se v roce 1959 v Brně. Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/vit-madr/