Brand

Základy produktové a reklamní fotografie - půldenní workshop

Ryze praktický půldenní fotokurz pro osvojení či zopakování základů produktové fotografie, určen pro mírně i více pokročilé.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Cílem kurzu je, aby absolventi získali jistotu pro bezproblémové zvládání všech běžných produktových fotografických technik. Ukážeme si způsoby svícení základních i složitějších produktů, lesklých objektů i lahve s vínem. Ukážeme si jak na bezestínovou fotografii a vytvoříme fotografii orosené plechovky s nápojem. Vysvětlíme si rozdíly při focení ve fotostanu a mimo něj. Kurz je vhodný pro všechny, kteří rádi fotografují nebo chtějí fotografovat v ateliéru se studiovými zábleskovými světly.

Program kurzu

Půldenní čistě praktický kurz, který obsahuje rozšířenou praxi kurzu Základy produktové fotografie. Je ideální jako opakovací kurz pro dřívější absolventy a dále pro ty, kteří se během kurzu nechtějí nechat zdržovat teorií. Vhodný pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve svícení v ateliéru.

Pro koho je kurz určen

Úrovní prezentovaných informací je seminář určen pro zapálené pokročilejší amatéry.

Doporučená fotovýbava

Vlastní zrcadlovka s objektivem.

Proč právě náš kurz

Ryze praktický workshop bez teorie. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 090 Kč

27.6.2018

9:15 - 16:45

Ing. Vít Mádr,

kapacita: 5

Ateliér Brno

Brno, Vídeňská 68 (Jihomoravský kraj)

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ing. Vít Mádr, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ing. Vít Mádr

info@afop.cz

Narodil se v roce 1959 v Brně. Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/vit-madr/