Brand

Základy produktové a reklamní fotografie

Zlepšete své výsledky v komerční fotografii a naučte se, jak zakázky úspěšně získávat. Skvělé produktové fotografie nejen pro majitele webů. 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Uvažujete nad tím, jak zlepšit výsledek svých fotografií? Buď proto, abyste dostali ze svého přístroje maximum pro své potěšení, nebo toužíte, aby výsledné fotky měly skutečně špičkovou kvalitu a bylo je možné využít v komerční branži? To vše a další tipy a triky Vám nabízí tento kurz.

Program kurzu

V první části se dozvíte vše o postupu při přípravě zakázky, při jejím projednávání s klientem a to, jak zakázku kalkulovat. Dále si osvojíte základní pravidla kompozice obrazu, naučíte se správně stanovit expozici a seznámíte se s osvětlovací technikou. V praktické části se naučíte „vymodelovat“ světlem produkt . Na rozdíl od kurzu Hra se světlem zde všechny snímky budou realizovány včetně scénického řešení. Praktická část bude korunována složitějšími fotografickými scénami.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny příznivce digitální fotografie, kteří se chtějí seznámit s profesionálními principy práce ateliérového produktového fotografa a naučit se používat fotoaparát v ateliérovém prostředí.

Doporučená fotovýbava

Na tento kurz si vezměte svůj DSLR digitální fotoaparát.

Proč právě náš kurz

Potřebujete-li dobré produktové fotografie pro své weby, portfólio nebo jen pro svou potřeby.

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ing. Vít Mádr, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ing. Vít Mádr

info@afop.cz

Narodil se v roce 1959 v Brně. Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/vit-madr/