Brand

Dobrý den,

 

rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s výše uvedeným výrobkem a vůbec s firmou Panasonic a jejím způsobem vyřizování reklamací...

 

Zakoupil jsem fotoaparát Lumix FT25. Musím říct, že co se týká fotek, tak vše dopadlo podle očekávání a nemám s tím problém. Ten nastal při nahrávání videosekvencí a konkrétně při jejich zvukovém záznamu - na nahrávkách je jasně slyšet zvuk motůrku ze stabilizace, nebo ostření (dost pěknej hnus). Podle vyjádření jediného servisu Panasonicu na fotoapráty v ČR - Šindler s.r.o. - CZ v Opavě je prý vše v pořádku a vnímání těchno zvuků je u zákazníků subjektivní pocit.

V současné době se snažím o odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, což Panasonic nechce. Jsem ale odhodlaný jít až přes soudního znalce a soudní proces. Mám i jiné fotoaparáty a s tímhle jsem se vážně ještě nesetkal. Co je nejsmutnější, tak vše se točí na vyjádření jednoho technika a jeho "subjektivním" názoru...

Zajímalo by mě, jestli má někdo s výrobkem podobné zkušenosti - co jsem tak četl, tak s reklamacemi u Panasonicu a firmy Šidler ano...

Dík

David