Brand

O fotorádci

Fotorádce.cz patří mezi nejvíce navštěvované weby o fotografování v ČR. Byl založen v roce 2005, takže je tu pro vás více než 10 let. Z hlediska dnešní terminologie byl Fotorádce ve svých začátcích jakýsi "start-up", který založilo několik studentů Vysoké školy ekonomické v Praze.
"V té době nebylo zcela běžné mít doma připojení k internetu. Natož pak nějaké chytré telefony s internetem byly na dnešní poměry dalekou budoucností. Asi se tomu teď budete smát, ale ze začátku jsem Fotorádce aktualizoval tak, že jsem párkrát do týdne docházel do internetové kavárny a tam nový obsah přidával" říká Tomáš Dolejší, spolu-zakladatel Fotorádce.
"Díky poctivému přístupu a tvrdé práci jsme dokázali z Fotorádce vytvořit web o focení, který dnes zná téměř každý fotograf. Vše jsme dokázali jen díky neskutečnému odhodlání a poctivé snaze přinést čtenářům něco nového a užitečného. Ve všem je jen naše práce a odhodlání. O to víc jsem na Fotorádce a na své kolegy hrdý" dále vysvětluje Tomáš Dolejší.
V současnosti Fotorádce nabízí snad vše, co může moderní fotograf chtít. Užitečné informace o fotografické technice, zajímavosti ze světa, pozvánky na kulturně-fotografické akce, možnost prezentovat své dílo jako amatér či profesionální fotograf, propagovat své podnikání, odborné diskuze s kolegy fotografy a mnoho dalšího.