Brand

Nejspíš jsem si uvědomil, co měl na mysli Martin, když zmiňoval "jak to bylo dřív". Nevím, proč mi to trvalo tak dlouho. A musím mu dát za pravdu. Byť netuším důvody, mám pocit, že za poslední půl rok se odmlčelo možná pět dlouholetých uživatelů, kteří v minulosti pravidelně dávali nové fotky a dávali komentáře ostatním fotkám. Bez nich je to tu takové ... "prázdnější".

 

Jinak jsem pro nějakou standardizaci fotek na jejich stránce. Fotky na výšku nyní mohou být na jejich stránce tak vysoké, že je vlastně ani nelze zobrazit celé na jednu obrazovku a člověk musí víc rolovat, aby se někam dostal a kliknout na prohlížení nebo originál, aby vůbec viděl fotku celou.

 

Možnost notifikace na mail mne až tak nezajímá, ale byl bych pro veřejný přehled komentářů udělených daným uživatelem (jako to bylo možné v minulosti) a k tomu veřejný přehled komentářů udělených uživateli (aby bylo hned vidět, zda někdo nekomentoval nějakou starší fotku). Obojí samozřejmě řazeno chronologicky od nejnovějších komentářů.