Brand

Články

Výsledky soutěže s 4studio

Dnes pro vás máme výsledky fotografické soutěže, kterou jsme vyhlásili koncem listopadu. Účast byla značná a soutěžní fotografie více než zajímavé.

Soutěž o fotografické příslušenství s 4studio

Dnes zahajujeme fotografickou soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s foto obchodem 4studio.cz. Vyhrát můžete například externí blesk, odraznou desku nebo foto batoh. Soutěžit můžete se svými fotografiemi. Více se dozvíte v tomto článku.

Výsledky soutěže s 24print o zajímavé ceny

Začátkem května jsme vyhlásili soutěž ve spolupráci se společností 24print o zajímavé ceny. Dnes pro vás máme výsledky této zajímavé soutěže.

Soutěž s 24print o zajímavé ceny

Zapojte se do fotosoutěže s 24print.eu a vyhrajte zajímavé ceny. Ve hře je absolutní novinka na trhu fotoknih – fantastická HD PROFI BOOK, vysoce kvalitní tisk fotografií HD PROFI FOTO a luxusní nástěnný kalendář A3.

Výsledky soutěže o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom

Před třemi týdny jsme vyhlásili soutěž o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom. Naši čtenáři publikovali celkem sedm soutěžních článků. A dnes vám přinášíme výsledky této zajímavé soutěže.

Blog

Základní úpravy v Ligthroom

Základy v Adobe Lightroom - záložka Basic a další jednoduché úpravy.

28.11.2015

Tony

Soutěže

0 komentářů

4583

Blog

Pokročilá práce se štětcem v Lightroomu

Znáte to, fotíte krajinku, čekáte na to správné světlo a nic. Nebo jste jen na výletě se známými a nechcete je na každých 500m otravovat čekáním na lepší světlo. Prostě to zmáčknete a jdete dál. Všichni to známe. Při pozdějším třídění fotek Vám pak možná něco padne do oka, ale…

Blog

Krajinka v Lightroomu kreativně

Někdy si z výletu přineseme pár fotografií, ale jen proto aby byly smazány. Jednu takovou jsem nesmazal a prohnal ji většinou toho co Lightroom nabízí. Takže povýšila na promítání na ploše mého počítače, což je jak uvidíte originál, malý zázrak. Omalovánky..., tedy kreativní…

Blog

Úprava krajiny -jak dosáhnout teplých slunečních barev

Použití Lightroomu pro úpravu krajiny S barvami snímku lze snadno manipulovat – například pro dosažení teplých slunečních barev.

Blog

Jak na černobílou fotografii

Černobílé fotky můžou být krásné, ale můžou taky být rychlou cestou ke zkáze. Pojďme se spolu podívat na jednu úpravu.

Blog

Úprava krajiny s prvky HDR

Použití Lightroomu pro úpravu fotky s nádechem HDR :)

Blog

Jak upravit špatně exponovanou fotku

Nejsem zdaleka žádný profesionál, ale rád se soutěže zúčastním a ukáži úplným začátečníkům, že i ze zkažené fotky se dá alespoň něco "vytřískat".

Soutěž o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte 3x Videokurz Lroom.cz v celkové hodnotě téměř deset tisíc korun. Stačí ukázat fotku před úpravou a po úpravě a přidat k tomu popis, jak jste úpravy dosáhli.

Výsledky soutěže o 3 videokurzy Lroom

Před 2 týdny jsme vyhlásili sdílecí soutěž o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom. Dnes vám přinášíme výsledky soutěže, tedy jejich výherce. Všichni soutěžící se kromě toho mohou těšit na 3 presety ve svém mailu.

Blíží se konec soutěže „Vyfoť projekt“

Úspěšná celostátní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, se pomalu blíží do finále. Poslední šance se zúčastnit je do neděle 30.8.2015.

Soutěžte o 3 videokurzy Adobe Lightroom: Lroom

Chcete se naučit lépe upravovat své fotky? Pak se zapojte do dnešní soutěže a vyhrajte videokurz Adobe Lightroom (Lroom.cz). Zúčastnit se je velmi snadné a zabere vám to půl minuty. Výhercům rozdáme 3 Videokurzy Lroom v celkové hodnotě deseti tisíc korun a všem zúčastněným 3…

Léto se soutěží Vyfoť projekt

Již pátým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj úspěšnou letní fotografickou soutěž Vyfoť projekt. Zapojte se a vyhrajte některou z hlavních cen, jako je mobilní telefon LG G3 nebo externí disk o kapacitě 3 TB. Navíc každý týden až do konce srpna bude probíhat slosování o…