Brand

Články

Festival svatebních fotografů už jen za 2 týdny

Již za dva týdny, konkrétně 21.3., začíná Festival svatebních fotografů. Jedná se o "velkou událost" pro všechny svatební fotografy, ale i kameramany.

FOTOEXPO 2017 – ocitnete se ve zcela odlišných krajinách

Máme pro vás další stručnou pozvánku na FOTOEXPO s výčtem zajímavých akcí i přednášejících.

FOTOEXPO 2017: veletrh a festival současné fotografie

Přijďte si zafotit, načerpat aktuální trendy, rozšířit si obzory, získat nové kontakty či se pobavit na pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2017, který se uskuteční dne 21. 10. 2017 v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze.

Zveme vás na Fotoškoda Fest

Příští týden, a to 28.5. - 4.6., proběhne oblíbená akce pro všechny fotografy - Fotoškoda Fest. Je to fotografický festival s pestrým programem.

Zveme vás na výstavu: Steve McCurry v Brně

Afghánská dívka se zeleně zářivýma očima – tento snímek už v 80. letech obletěl svět. Pořídil ho reportážní fotograf a dokumentátor Steve McCurry v uprchlickém táboře. Díky McCurryho fotkám pak svět poprvé uviděl, jak Afghánistán vypadá pod útoky Sovětského svazu. McCurry ale…

Zveme vás na setkání svatebních fotografů FOR-UM

Pokud vás zajímá téma svatební fotografie nebo již svatby dokonce fotíte, mohla by vás zaujmout velmi zajímavá akce. A to setkání svatebních fotografů nazvané FOR-UM, které se koná ve čtvrtek 24.3. v Ústí nad Orlicí.

Blog

Šestý ročník tradičního fotosetkání „VYHÁNĚNÍ PAVOUKŮ OPEN" 2016.

Kdo sleduje fotorádce delší dobu, jistě už ví, co bude následovat pod nadpisem. Pro nováčky bych ráda tuto akci přiblížila:

Dnes začíná Fotoškoda Fest

Dnes v 17:00 začíná vernisáží Fotoškoda Fest - fotografický festival s pestrou nabídkou workshopů, přednášek a výstav. V článku vám přinášíme detailní informace a program.

[Olomouc] Pozvánka na výstavu

Pokud budete mít mezi 11. září a 11. říjnem čas a chuť, rozhodně navštivte výstavu "Z půdy", která se koná ve slavnostním sále olomouckého Klášterního hradiska.

Blog

"EXPEDICE BOSKOVICE 2015"

Dovoluji si upozornit na blížící se termín 6. ročníku také již tradičního fotosetkání s názvem „EXPEDICE BOSKOVICE 2015“

Blog

Bitva o Zábřeh, pozvánka na výstavu do Brna

Blíží se nám zima, období krátkých dní a dlouhých nocí, kdy fotografové mohou buď nadávat na počasí, experimentovat v podmínkách ateliéru/domova a nebo mohou vyrazit za kultůrou :). Poslední možnosti se týká následující článeček. Fotorádcové, fotorádkyně a fotorádčata, skočte se…

Blog

Expedicia Kacerovo 2014 - zrusene

KDE - Bratislava, KEDY - 27.9.2014 o 9:00, Radlinskeho ulica

Blog

EXPEDICE ORLICE - druhý ročník.

Ráda bych vás všechny pozvala na druhý ročník setkání v kouzelném údolí říčky Orlice, které jsme loni objevovali a tak se nám zalíbilo, že jsme si slíbili, jako správní pachatelé, že se na místo činu vrátíme.

Blog

Boskovice 2014 – jarní hledání Zlatého grálu přátelství a zábavy

Vyslechněte, co se stalo, věrní křesťané, vyslechněte, co se stalo ondy na Hané, na Hané. (Záviš, Ondy na Hané). OK, perex je trošičku nepřesný. Nestalo se to na Hané, ale na Drahanské vrchovině a následující text není určen pouze křesťanům, nabízím jej všem lidem dobré vůle…

Blog

EXPEDICE BOSKOVICE 2014

Dovoluji si upozornit na blížící se termín 5. ročníku také již tradičního fotosetkání s názvem „EXPEDICE BOSKOVICE 2014“

Blog

Jak jsme vyháněli pavouky

aneb o zdravotních rizicích, vyhladovělých poutnících a domorodých rituálech.