Brand

Zveme vás na setkání svatebních fotografů FOR-UM

Pokud vás zajímá téma svatební fotografie nebo již svatby dokonce fotíte, mohla by vás zaujmout velmi zajímavá akce. A to setkání svatebních fotografů nazvané FOR-UM, které se koná ve čtvrtek 24.3. v Ústí nad Orlicí.

for-um.jpg

Základní myšlenkou celé akce je vzájemně si pomoci a pozvednout úroveň celého segmentu svatební fotografie na vyšší úroveň. V průběhu celodenní akce na vás čeká velká dávka inspirace, rady a tipy k řešení konkrétních situací a zejména možnost probrat osobně mezi čtyřma očima se svými kolegy i známými fotografy vše, na co se budete chtít zeptat. Zásadní je právě ta sociální interakce - lidově řečeno nejen možnost prodiskutovat s ostatními hromadu témat, ale také ještě více zajímavých lidí poznat.

Účast není nijak oborově omezená. Zúčastnit se může jak profesionální svatební fotograf, který chce potkat své kolegy, tak začínající amatér, který chce nahlédnout "pod pokličku" a zjistit, jak to v praxi opravdu chodí.

FOR-UM není akce komerčního charakteru. Výtěžek z této akce bude věnovaný ve prospěch neziskové organizace Zdravotní klaun. Pořadatelé i přednášející se vzdali svého honoráře a jediným účelem této akce je podpořit kvalitu svatební fotografie v ČR a umožnit svatebním fotografům zlepšit sama sebe a své služby.

Veškeré podrobnosti o této akci naleznete na webu www.for-um.cz, kde je k dispozici podrobný program, potřebné informace o akci a také možnost registrace.

Diskuse

Petr Kotrlík

7.3.2016 13:44

Hrozně mě mrzí, že to časově nezvládnu s největší pravděpodobností. Nicméně doufám, že se další ročník uskuteční. Vypadá to na víc než skvělou akci :-)

Zuzana

8.3.2016 09:21

zajímavá akce, příště prosím naplánujte na víkend..

Tomáš

9.3.2016 08:03

S těmi víkendy je to trošku potíž, protože bývají svatby. Proto všední den před prodlouženým víkendem.

Tom Křišťan

15.3.2016 20:17

Ahoj všichni, pojedu autem z Tišnova přes Boskovice a Svitavy, tak pokud se někdo chce přidat, napište na tomkristan@gmail.com...už se nemůžu dočkat :-)
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Fotoakce

Všechny články kategorie

Festival svatebních fotografů už jen za 2 týdny

Již za dva týdny, konkrétně 21.3., začíná Festival svatebních fotografů. Jedná se o "velkou událost" pro všechny svatební…

6.3.2018

Tomáš

FOTOEXPO 2017 – ocitnete se ve zcela odlišných krajinách

Máme pro vás další stručnou pozvánku na FOTOEXPO s výčtem zajímavých akcí i přednášejících.

2.10.2017

Tomáš

FOTOEXPO 2017: veletrh a festival současné fotografie

Přijďte si zafotit, načerpat aktuální trendy, rozšířit si obzory, získat nové kontakty či se pobavit na pátý ročník veletrhu a…

5.9.2017

Tomáš

Zveme vás na Fotoškoda Fest

Příští týden, a to 28.5. - 4.6., proběhne oblíbená akce pro všechny fotografy - Fotoškoda Fest. Je to fotografický festival s…

20.5.2016

Tomáš

Zveme vás na výstavu: Steve McCurry v Brně

Afghánská dívka se zeleně zářivýma očima – tento snímek už v 80. letech obletěl svět. Pořídil ho reportážní fotograf a…

9.5.2016

Tomáš

Zveme vás na setkání svatebních fotografů FOR-UM

Pokud vás zajímá téma svatební fotografie nebo již svatby dokonce fotíte, mohla by vás zaujmout velmi zajímavá akce. A to setkání…

7.3.2016

Tomáš